GIS-GRANIT - Wysokiej jakości kostka granitowa, płyty kamienne, płyty granitowe GIS-GRANIT - Wysokiej jakości kostka granitowa, płyty kamienne, płyty granitowe GIS-GRANIT - Wysokiej jakości kostka granitowa, płyty kamienne, płyty granitowe GIS-GRANIT - Wysokiej jakości kostka granitowa, płyty kamienne, płyty granitowe
Gis-granit.pl    Kamień murowy
> WYROBY GRANITOWE > Kamień murowy

Kamień murowy

 

Produkujemy kamień murowy w różnych rozmiarach, na podstawie zamówienia klienta.
Dzięki temu możemy budować murki o różnej szerokości i zastosowaniu. Kamień murowy granitowy jest najbardziej trwałym materiałem, nie koroduje, jest odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia techniczne dlatego po powodziach, które miały miejsce w Europie materiał ten jest jednym z najczęściej zamawianych towarów przez Niemców, Szwajcarów, a także przez polskie firmy inżynieryjne.
Kamienne ogrodzenia są solidne i eleganckie. Pasują do nowoczesnej architektury i domów w stylu dworków. Niestraszny im upływ czasu, bo starzeją się powoli i ładnie.
Wygląd ogrodzenia zależy nie tylko od rodzaju kamieni użytych do jego budowy, ale też od sposobu ich osadzenia w murze(mur dziki, cyklopowy, warstwowy, rzędowy).

Nasi klienci mogą zastosować kamień murowy z granitu jako:

  • budulec murów oporowych do wzmocnienia skarp i brzegów rzeki
  • materiał do budowy murków ogrodzeniowych
  • materiał do budowy podmurówek domków jednorodzinnych
wyroby granitowe
Brukarstwo, roboty brukarskie, układanie kostki
napedy
przekladnie
rolki
(C) 1995-2021 Gis-Granit Sp. z o.o. Wszelkie prawa są całkowicie zastrzeżone.
maszyny cnc - budowa gazociągów - kalkomania - hotele Karpacz - odboje stalowe
pozycjonowanie Jelenia Gora