cheap mlb jerseys china,cheap custom jerseys,wholsale nfl jerseys,wholesale mlb jerseys,wholesale mlb jerseys,baseball jerseys custom,cheap nfl jerseys,mlb jerseys wholesal,wholesale nfl jerseys from china,wholesale nike nfl jerseys
GIS-GRANIT - Wysokiej jakości kostka granitowa, płyty kamienne, płyty granitowe GIS-GRANIT - Wysokiej jakości kostka granitowa, płyty kamienne, płyty granitowe GIS-GRANIT - Wysokiej jakości kostka granitowa, płyty kamienne, płyty granitowe GIS-GRANIT - Wysokiej jakości kostka granitowa, płyty kamienne, płyty granitowe
Gis-granit.pl    ROLKI DO PRZENOSNIKÓW
> ROLKI DO PRZENOSNIKÓW
Gran-Inter-Service Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta krążników PRECISMECA MONTAN GmbH z siedzibą w Lipsku w Polsce.

GRUPA  RULMECA jest jedną z największych na świecie grup kapitałowych zrzeszających producentów i dostawców krążników oraz komponentów stosowanych w transporcie towarów sypkich. Zasięg działalności rozszerza się na takie kraje jak Chiny, Wenezuela, Tajlandia, Kanada oraz kraje Europy wschodniej. Jeden z największych zakładów produkcyjnych należących do w.w grupy położony jest w Lipsku i należy do grupy kapitałowej od 1999 roku.
 
W 1864 roku jako fabrykę odlewniczą firmę założył pan Franz Mosemthin. Już w 1960 VEB MONTAN FORDERTECHNICK jako wiodący producent zawiesi i krążników zmienił swą nazwę i wstąpił do grupy. W 1990 roku  skoncentrowano się na technice wydobycia materiałów sypkich, a w 1994 MONTAN FÜRDERTECHNICK stał się członkiem grupy Babcock, która przestawiając swoje linie produkcyjne zajęła się produkcją podzespołów krążników. Rok 1999 zapisano jako wstąpienie do grupy Rulmeca, stając się jej oficjalnym członkiem.
 
Obecnie na powierzchni produkcyjnej 40 tysięcy metrów kwadratowych produkuje się krążniki o średnicach od 63-245 mm, długości płaszcza od 400-3000 mm, oraz prędkości taśmy do 10m/s. Zatrudnia ponad 100 osób, z których 70 to pracownicy produkcyjni i najlepsi specjaliści w tej dziedzinie. Szeroki asortyment rolek górnych, dolnych a także girlandowych znajduje zastosowanie w betoniarniach, cementowniach, żwirowniach, kopalniach kruszyw, soli, piasków, przesiewaczach i kruszarkach. Poprzez elastyczność produkcyjną udało się osiągnąć pełen program dostaw krążników, które produkowane są również na indywidualne zamówienie klienta według jego potrzeb.
 
PRECISMECA MONTAN GmbH przede wszystkim stawia na jakość swoich produktów, w celu nadzoru tej jakości stosowane są specjalistyczne maszyny, a proces produkcyjny powiązany jest ściśle z surowymi przepisami dotyczącymi produkcji, sprzedaży i ostatecznej kontroli jakości. Ciągłe inwestycje w wyszkolenie pracowników i zakupy coraz nowszych maszyn produkcyjnych udoskonalają proces wytwarzania krążników.
 
PRECISMECA MONTAIN GmbH posiada certyfikat ISO 9001:2000 dzięki któremu udziela gwarancji, że wszelkie materiały, podzespoły i procesy pracy utrzymane są na wysokim standardzie, natomiast tradycja Know How oraz konkurencyjne i przyjazne ceny to kolejne przesłanki do wielkiego sukcesu tej firmy.  
Głównymi atrybutami PRECISMESA MONTAIN GmbH jest mobilność, niezawodność w dostawach, wysoka jakość oferowanych produktów oraz kreatywny serwis.


Osoba kontaktowa :

Marzena Gałgan
Dyrektor handlowy
Dział techniki napędowej
Ul. Farna 8
43-600 Jaworzno
tel:607 690 002
e-mail//marzena.g@gis-granit.pl
 

wyroby granitowe
Brukarstwo, roboty brukarskie, układanie kostki
napedy
przekladnie
rolki
(C) 1995-2024 Gis-Granit Sp. z o.o. Wszelkie prawa są całkowicie zastrzeżone.
maszyny cnc - budowa gazociągów - hotele Karpacz - odboje stalowe - hostel Wrocław tanio - dom opieki Świdnica
pozycjonowanie Jelenia Gora